Zwroty, reklamacje, wymiany

Formularz zwrotu do pobrania: kliknij

 

Reklamacja
W celu złożenia reklamacji, postępuj zgodnie z poniższymi krokami:

1. Formularz zwrotu/reklamacji
Wypełnij formularz zwrotu/reklamacji i dołącz go do przesyłki. Dokument powinien zawierać następujące dane: imię i nazwisko, adres e-mail lub adres do korespondencji, nr telefonu, wskazanie numeru produktu i przyczyna reklamacji, data zakupu oraz wystąpienia wady.

2.Odesłanie produktu
Składając reklamację prosimy o odesłanie produktu wraz ze wszystkimi jego akcesoriami oraz paragonem lub kopią faktury zakupu.

3. Wysyłka
Reklamowany produkt należy wysłać na adres:
Artur Fengler AMES
Szybowników 123

64-100 Leszno

W przypadku pytań prosimy o kontakt.

 

Zwrot towaru
Zgodnie z obowiązującym prawem, masz 14 dni na zwrot towaru. Aby odstąpić od umowy i zwrócić zakupiony u nas produkt, wypełnij potrzebne oświadczenie i wyślij go na nasz adres wraz ze zwracanym produktem/produktami: 

Artur Fengler AMES
Szybowników 123

64-100 Leszno

Do paczki z formularzem zwrotu i zwracanym produktem/produktami dołącz także wszystkie otrzymane z nim/nimi akcesoria oraz paragon lub fakturę.

 

WAŻNE !

Staniki silikonowe, które zostały przymierzone i folia ochronna został odklejona nie podlegają zwrotowi. 

 

zgodnie z ustawą o prawach konsumenckich
 Art. 38. Prawo odstąpienia od umowy zawartej poza lokalem przedsiębiorstwa lub na odległość nie przysługuje konsumentowi w odniesieniu do umów:
5) w której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu

 

 

 

Wymiana towaru

Jeżeli otrzymany produkt Ci nie odpowiada i chcesz go wymienić np: na inny rozmiar, model lub kolor to taki produkt proszę odesłać wraz z paragonem lub kopią faktury oraz załączonym formularzem zwrotu. W formularzu proszę opisać na jaki produkt chcesz wymienić odesłany produkt. Koszty przesyłki odesłania wymienianego towaru pokrywa Kupujący.

 

Adres do wymiany:

Artur Fengler AMES
Szybowników 123

64-100 Leszno

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl